2019
Choose Week

Friday, August 30

Elmwood Park at Westchester St. Joseph TBA
IC Catholic at Belleville Althoff TBA
Shelbyville at Seneca 2:00 p.m.
Edwardsville at McCluer North 4:15 p.m.
Wheaton Warrenville South at Metea Valley 6:00 p.m.
Coal City at Morris 7:00 p.m.
Raby at Niles North 7:00 p.m.
Morrison at St. Bede 7:00 p.m.
Dwight at Ottawa Marquette 7:00 p.m.
Juarez at Ottawa 7:00 p.m.
Rock Falls at Genoa-Kingston 7:00 p.m.
Lake Park at DeKalb 7:00 p.m.
Wheeling at Highland Park 7:00 p.m.
Washington at Sycamore 7:00 p.m.
East Peoria at Streator 7:00 p.m.
Rockford Christian at Flanagan-Cornell 7:00 p.m.
Aurora Central Catholic at Plano 7:00 p.m.
Chaminade College Prep at Belleville East 7:00 p.m.
Urban Prep/West at Aurora Christian 7:00 p.m.
Benet at Naperville North 7:00 p.m.
Burlington Central at Dundee-Crown 7:00 p.m.
Collins at Westmont 7:00 p.m.
Wheaton St. Francis at Argo 7:00 p.m.
Plainfield South at West Aurora 7:00 p.m.
Lyons at New Trier 7:00 p.m.
Geneva at Niles Notre Dame 7:00 p.m.
Hillcrest at Brother Rice 7:00 p.m.
Newman Central Catholic at Spring Valley Hall 7:00 p.m.
Fulton at Princeton 7:00 p.m.
Prospect at St. Viator 7:00 p.m.
Thornton Fractional North at Homewood-Flossmoor 7:00 p.m.
Bureau Valley at Erie 7:00 p.m.
Fieldcrest at Reed-Custer 7:00 p.m.
Oak Lawn Community at Marian Catholic 7:00 p.m.
Urbana at Wheaton Academy 7:15 p.m.
Lakes at Deerfield 7:15 p.m.
Hinsdale South at Kaneland 7:15 p.m.
St. Patrick at Evanston 7:30 p.m.
Gary (Calumet New Tech), IN at Chicago Mount Carmel 7:30 p.m.
Niles West at De La Salle 7:30 p.m.
Barrington at Gurnee Warren 7:30 p.m.
Maine East at Marmion 7:30 p.m.
Grayslake Central at Vernon Hills 7:30 p.m.
Riverside-Brookfield at Morton 7:30 p.m.
Antioch at Lake Forest 7:30 p.m.
Glenbard East at Elgin 7:30 p.m.
Joliet Catholic at St. Rita 7:30 p.m.
Naperville Central at Hinsdale Central 7:30 p.m.
Lake Zurich at Fremd 7:30 p.m.
Morton at LaSalle-Peru 7:30 p.m.
St. Charles North at Palatine 7:30 p.m.
Oak Park-River Forest at Waubonsie Valley 7:30 p.m.
Curie at Fenwick 7:30 p.m.
Richards at Lincoln-Way Central 7:30 p.m.
Lindblom at St. Ignatius 7:30 p.m.
East Aurora at Bartlett 7:30 p.m.
Neuqua Valley at Glenbard North 7:30 p.m.
Maine West at Mundelein 7:30 p.m.
Downers Grove North at Buffalo Grove 7:30 p.m.
Wheaton North at Downers Grove South 7:30 p.m.
York at Schaumburg 7:30 p.m.
Streamwood at Glenbard South 7:30 p.m.
Providence at Willowbrook 7:30 p.m.

Saturday, August 31

Belleville West at St. Louis (Riverview Gardens) 1:00 p.m.
Grayslake North at Waukegan 1:30 p.m.
Maine South at Glenbard West 1:30 p.m.
Madison at Kirkland Hiawatha 2:00 p.m.
Dunbar at Marist 2:00 p.m.
Loyola at Cleveland (St. Ignatius), OH-Neutral Site 2:00 p.m.
Christ the King Jesuit College Preparatory at Leo 3:00 p.m.
DePaul at Roosevelt 3:00 p.m.
St. Louis (Cardianl Ritter College Prep), MO at Nazareth 4:00 p.m.
Phillips at Detroit (Cass Tech), MI 4:00 p.m.
Simeon at Southfield (Southfield Christian), MI 6:00 p.m.
East St. Louis at Batavia 7:00 p.m.
Montini at Hudson, WI 7:00 p.m.

Friday, September 6

Westchester St. Joseph at Guerin TBA
DePaul at Sullivan 4:15 p.m.
Plainfield North at Joliet Central 6:30 p.m.
Oswego at Joliet West 6:30 p.m.
Homewood-Flossmoor at Mishawaka (Penn), IN 6:30 p.m.
Morris at Manteno 7:00 p.m.
Wheaton Academy at St. Edward 7:00 p.m.
Crete-Monee at Kankakee 7:00 p.m.
Bishop McNamara at Coal City 7:00 p.m.
Yorkville at Romeoville 7:00 p.m.
Sandwich at Harvard 7:00 p.m.
Plano at Marengo 7:00 p.m.
Oswego East at Plainfield Central 7:00 p.m.
Wheaton St. Francis at Shepard 7:00 p.m.
Wheeling at Schaumburg 7:00 p.m.
Reed-Custer at Dwight 7:00 p.m.
Dundee-Crown at McHenry 7:00 p.m.
West Aurora at Plainfield East 7:00 p.m.
Richmond-Burton at Aurora Central Catholic 7:00 p.m.
Urban Prep/Bronzeville at Aurora Christian 7:00 p.m.
Deerfield at Grayslake North 7:00 p.m.
Batavia at Naperville North 7:00 p.m.
Huntley at Jacobs 7:00 p.m.
Rich Central at Lemont 7:00 p.m.
Pecatonica at Lanark Eastland 7:00 p.m.
East Dubuque at Milledgeville 7:00 p.m.
Sherrard at Morrison 7:00 p.m.
Rochelle at Johnsburg 7:00 p.m.
Richmond-Burton at Aurora Central Catholic 7:00 p.m.
Dakota at West Carroll 7:00 p.m.
Woodstock North at Antioch 7:00 p.m.
Ottawa at Woodstock 7:00 p.m.
Huntley at Jacobs 7:00 p.m.
Hampshire at Prairie Ridge 7:00 p.m.
Crystal Lake Central at Cary-Grove 7:00 p.m.
Minooka at Plainfield South 7:00 p.m.
Wilmington at Oak Lawn Community 7:00 p.m.
Lena-Winslow at Amboy 7:00 p.m.
Orangeville at Ashton-Franklin Center 7:00 p.m.
Dixon at Rock Falls 7:00 p.m.
Hampshire at Prairie Ridge 7:00 p.m.
Erie at Port Byron Riverdale 7:00 p.m.
Marian Central Catholic at Lindblom 7:00 p.m.
Niles West at Niles North 7:00 p.m.
St. Ignatius at Norridge Ridgewood 7:00 p.m.
St. Rita at Richards 7:00 p.m.
Christian Brothers at Edwardsville 7:00 p.m.
Glenbrook South at Maine West 7:00 p.m.
Ottawa Marquette at Seneca 7:00 p.m.
Curie at Nazareth 7:00 p.m.
Round Lake at Maine East 7:00 p.m.
Spring Valley Hall at Bureau Valley 7:00 p.m.
Heyworth at Flanagan-Cornell 7:00 p.m.
Belleville East at Highland 7:00 p.m.
Belleville West at Washington 7:00 p.m.
Leo at Evergreen Park 7:00 p.m.
Kirkland Hiawatha at Westmont 7:00 p.m.
Crystal Lake South at Burlington Central 7:00 p.m.
Riverside-Brookfield at Wauconda 7:00 p.m.
St. Bede at Fulton 7:00 p.m.
Ottawa at Woodstock 7:00 p.m.
Fieldcrest at Tri-Valley 7:00 p.m.
Oregon at Genoa-Kingston 7:00 p.m.
Pekin at Sterling 7:15 p.m.
Mundelein at Grayslake Central 7:15 p.m.
Highland Park at Lakes 7:15 p.m.
Wheaton Warrenville South at Lockport 7:15 p.m.
Fremd at Hersey 7:30 p.m.
Evanston at Lincoln-Way West 7:30 p.m.
Morgan Park at Providence 7:30 p.m.
LaSalle-Peru at Limestone 7:30 p.m.
Hinsdale Central at Morton 7:30 p.m.
Perspectives/Leadership at Brother Rice 7:30 p.m.
Kenwood at De La Salle 7:30 p.m.
Marist at Lake Zurich 7:30 p.m.
Chicago Mount Carmel at Maine South 7:30 p.m.
Proviso East at Lyons 7:30 p.m.
Hoffman Estates at Prospect 7:30 p.m.
Willowbrook at Oak Park-River Forest 7:30 p.m.
Palatine at Rolling Meadows 7:30 p.m.
Dunbar at Fenwick 7:30 p.m.
Moline at Benet 7:30 p.m.
Glenbard North at Gurnee Warren 7:30 p.m.
Hinsdale South at Proviso West 7:30 p.m.
Buffalo Grove at Barrington 7:30 p.m.
Lake Forest at Wheaton North 7:30 p.m.
IC Catholic at Joliet Catholic 7:30 p.m.
Glenbard South at Elgin 7:30 p.m.
Neuqua Valley at Stevenson 7:30 p.m.
Lincoln-Way East at Naperville Central 7:30 p.m.
Collins at Montini 7:30 p.m.
South Elgin at East Aurora 7:30 p.m.
Metea Valley at Lake Park 7:30 p.m.
Waubonsie Valley at Libertyville 7:30 p.m.
Downers Grove South at York 7:30 p.m.
Streator at Morton 7:30 p.m.
Bolingbrook at St. Charles North 7:30 p.m.
Bartlett at Glenbard East 7:30 p.m.
Carmel at St. Charles East 7:30 p.m.
Kaneland at Geneva 7:30 p.m.
Larkin at Streamwood 7:30 p.m.
Addison Trail at Downers Grove North 7:30 p.m.
Glenbard North at Gurnee Warren 7:30 p.m.
Sycamore at DeKalb 8:00 p.m.

Saturday, September 7

Alden-Hebron at Lake Forest Academy 1:00 p.m.
Lincoln-Way Central at Bloomington 1:00 p.m.
Niles Notre Dame at Grand Rapids (Central Catholic), MI 1:00 p.m.
Vernon Hills at Waukegan 1:30 p.m.
Leyden at Glenbard West 1:30 p.m.
New Trier at Loyola 1:30 p.m.
Polo at Illinois School for the Deaf 2:00 p.m.
St. Louis (St. Mary's), MO at Phillips 2:30 p.m.
Simeon at Baltimore (St. Frances Academy), MD 3:00 p.m.
Marmion at Von Steuben 3:00 p.m.
Princeton at Newman Central Catholic 7:00 p.m.
Glenbrook North at St. Patrick 7:00 p.m.
St. Louis (Trinity Catholic) at East St. Louis 8:00 p.m.

Friday, September 13

Massillon (Perry), OH at Naperville North 6:00 p.m.
Woodstock North at Norwood, OH 6:00 p.m.
Plainfield South at Oswego 7:00 p.m.
Joliet West at Oswego East 7:00 p.m.
Plano at Ottawa 7:00 p.m.
Plainfield Central at Yorkville 7:00 p.m.
Newman Central Catholic at Kewanee 7:00 p.m.
Reed-Custer at Peotone 7:00 p.m.
Coal City at Herscher 7:00 p.m.
Rich South at Crete-Monee 7:00 p.m.
Burlington Central at McHenry 7:00 p.m.
West Aurora at Joliet Central 7:00 p.m.
Waubonsie Valley at Louisville (Trinity), KY 7:00 p.m.
Metea Valley at Belleville East 7:00 p.m.
Aurora Central Catholic at Aurora Christian 7:00 p.m.
Rochelle at Morris 7:00 p.m.
Naperville Central at Pickerington (Central), OH 7:00 p.m.
East St. Louis at Neuqua Valley 7:00 p.m.
O'Fallon at Belleville West 7:00 p.m.
Bradley-Bourbonnais at Lincoln-Way East 7:00 p.m.
Cary-Grove at Hampshire 7:00 p.m.
Woodstock at Hope Academy 7:00 p.m.
Alleman at Sterling 7:00 p.m.
Rock Falls at Byron 7:00 p.m.
Bunker Hill at Polo 7:00 p.m.
Rich East at Marengo 7:00 p.m.
Johnsburg at Richmond-Burton 7:00 p.m.
Morrison at Port Byron Riverdale 7:00 p.m.
Freeport Aquin at Milledgeville 7:00 p.m.
Crystal Lake South at Crystal Lake Central 7:00 p.m.
Prairie Ridge at Huntley 7:00 p.m.
Marian Catholic at Marian Central Catholic 7:00 p.m.
Ashton-Franklin Center at Stockton 7:00 p.m.
Romeoville at Plainfield North 7:00 p.m.
Lincoln-Way West at Sandburg 7:00 p.m.
Plainfield East at Minooka 7:00 p.m.
Crystal Lake South at Crystal Lake Central 7:00 p.m.
Lemont at Thornton Fractional South 7:00 p.m.
Lanark Eastland at West Carroll 7:00 p.m.
Jacobs at Dundee-Crown 7:00 p.m.
Sycamore at Kaneland 7:00 p.m.
Genoa-Kingston at Poplar Grove North Boone 7:00 p.m.
Wilmington at Streator 7:00 p.m.
Ottawa Marquette at Kirkland Hiawatha 7:00 p.m.
Maine East at Hersey 7:00 p.m.
Seneca at Dwight 7:00 p.m.
Sandwich at LaSalle-Peru 7:00 p.m.
Richards at Hillcrest 7:00 p.m.
Andrew at Homewood-Flossmoor 7:00 p.m.
Tremont at Fieldcrest 7:00 p.m.
Bureau Valley at Fulton 7:00 p.m.
St. Bede at Princeton 7:00 p.m.
Flanagan-Cornell at Eureka 7:00 p.m.
Monmouth-Roseville at Spring Valley Hall 7:00 p.m.
Westchester St. Joseph at St. Viator 7:00 p.m.
Leo at St. Patrick 7:00 p.m.
Stagg at Bolingbrook 7:15 p.m.
Simeon at Lincoln Park 7:15 p.m.
Bishop McNamara at Riverside-Brookfield 7:15 p.m.
Oregon at Dixon 7:15 p.m.
Edwardsville at DeKalb 7:15 p.m.
Lincoln-Way Central at Lockport 7:15 p.m.
Lakes at North Chicago 7:15 p.m.
Wheaton Academy at IC Catholic 7:15 p.m.
Edwardsville at DeKalb 7:15 p.m.
Antioch at Grayslake North 7:15 p.m.
Grayslake Central at Wauconda 7:15 p.m.
St. Ignatius at Benet 7:30 p.m.
Glenbard East at West Chicago 7:30 p.m.
Amboy at Forreston 7:30 p.m.
Bartlett at Glenbard South 7:30 p.m.
Oak Park-River Forest at Lyons 7:30 p.m.
Maine West at Hoffman Estates 7:30 p.m.
Taft at Phillips 7:30 p.m.
Montini at Chicago Mount Carmel 7:30 p.m.
St. Charles East at Glenbard North 7:30 p.m.
York at Downers Grove North 7:30 p.m.
Downers Grove South at Willowbrook 7:30 p.m.
Leyden at Morton 7:30 p.m.
Providence at Brother Rice 7:30 p.m.
Marmion at De La Salle 7:30 p.m.
DePaul at Carmel 7:30 p.m.
New Trier at Barrington 7:30 p.m.
Westmont at Wheaton St. Francis 7:30 p.m.
Fenwick at Nazareth 7:30 p.m.
Niles West at Prospect 7:30 p.m.
Glenbrook North at Wheeling 7:30 p.m.
Vernon Hills at Elk Grove Village 7:30 p.m.
Libertyville at Stevenson 7:30 p.m.
Christ the King Jesuit College Preparatory at St. Edward 7:30 p.m.
Elgin at South Elgin 7:30 p.m.
Lake Zurich at Zion-Benton 7:30 p.m.
Hinsdale Central at Hinsdale South 7:30 p.m.
Lake Forest at Mundelein 7:30 p.m.
Batavia at Lake Park 7:30 p.m.
Highland Park at Buffalo Grove 7:30 p.m.
St. Charles North at Wheaton North 7:30 p.m.
St. Laurence at Joliet Catholic 7:30 p.m.
Evanston at Palatine 7:30 p.m.
Wheaton Warrenville South at Geneva 7:30 p.m.
Maine South at Fremd 7:30 p.m.
East Aurora at Larkin 7:30 p.m.
Niles North at Schaumburg 7:30 p.m.
Marian Catholic at Marian Central Catholic 7:30 p.m.
Niles Notre Dame at Marist 8:00 p.m.

Saturday, September 14

Alden-Hebron at Westminster Christian 1:00 p.m.
St. Rita at Loyola 1:30 p.m.
Proviso West at Glenbard West 1:30 p.m.
Gurnee Warren at Waukegan 1:30 p.m.
Erie at Sherrard 2:00 p.m.
Macomb at Harvard 3:00 p.m.

Friday, September 20

St. Edward at Elmwood Park 6:00 p.m.
Minooka at Joliet Central 6:30 p.m.
Yorkville at Joliet West 6:30 p.m.
McHenry at Jacobs 7:00 p.m.
Huntley at Cary-Grove 7:00 p.m.
Oak Forest at Lemont 7:00 p.m.
Bradley-Bourbonnais at Lincoln-Way Central 7:00 p.m.
Alton at Edwardsville 7:00 p.m.
Flanagan-Cornell at Fisher 7:00 p.m.
Plainfield North at Plainfield Central 7:00 p.m.
Streator at Reed-Custer 7:00 p.m.
Ottawa at Sycamore 7:00 p.m.
Seneca at Paxton 7:00 p.m.
Rockford Christian at Kirkland Hiawatha 7:00 p.m.
Mendota at Genoa-Kingston 7:00 p.m.
Dundee-Crown at Prairie Ridge 7:00 p.m.
Alden-Hebron at River Ridge 7:00 p.m.
Waubonsie Valley at Naperville North 7:00 p.m.
Burlington Central at Crystal Lake Central 7:00 p.m.
West Aurora at Romeoville 7:00 p.m.
Kaneland at Sandwich 7:00 p.m.
Chicago Christian at Aurora Central Catholic 7:00 p.m.
Hoffman Estates at Vernon Hills 7:00 p.m.
Peotone at Coal City 7:00 p.m.
Morris at Plano 7:00 p.m.
Oswego at Plainfield East 7:00 p.m.
Dwight at Clifton Central 7:00 p.m.
Oswego East at Plainfield South 7:00 p.m.
Lincoln-Way East at Bolingbrook 7:00 p.m.
Thornton at Crete-Monee 7:00 p.m.
Gibson City-Melvin Sibley at Fieldcrest 7:00 p.m.
DeKalb at Neuqua Valley 7:00 p.m.
Prospect at Highland Park 7:00 p.m.
Fulton at Morrison 7:00 p.m.
Milledgeville at Lanark Eastland 7:00 p.m.
Marist at Brother Rice 7:00 p.m.
Wheeling at Maine West 7:00 p.m.
West Carroll at Amboy 7:00 p.m.
Richmond-Burton at Harvard 7:00 p.m.
Marengo at Johnsburg 7:00 p.m.
Byron at Oregon 7:00 p.m.
Rock Falls at Stillman Valley 7:00 p.m.
Benet at De La Salle 7:00 p.m.
Hampshire at Crystal Lake South 7:00 p.m.
Richards at Argo 7:00 p.m.
Spring Valley Hall at Erie 7:00 p.m.
Conant at New Trier 7:00 p.m.
Rolling Meadows at Niles West 7:00 p.m.
Buffalo Grove at Niles North 7:00 p.m.
Riverside-Brookfield at Aurora Christian 7:00 p.m.
Elk Grove Village at Maine East 7:00 p.m.
Manteno at Wilmington 7:00 p.m.
LaSalle-Peru at Rochelle 7:00 p.m.
Newman Central Catholic at Bureau Valley 7:00 p.m.
Orion at Princeton 7:00 p.m.
Forreston at Ashton-Franklin Center 7:00 p.m.
Dixon at Poplar Grove North Boone 7:00 p.m.
Sterling at Geneseo 7:00 p.m.
Grant at Grayslake Central 7:15 p.m.
Homewood-Flossmoor at Lockport 7:15 p.m.
IC Catholic at Bishop McNamara 7:15 p.m.
Lakes at Grayslake North 7:15 p.m.
Woodstock North at Woodstock 7:30 p.m.
Marian Central Catholic at St. Viator 7:30 p.m.
Marian Catholic at Westchester St. Joseph 7:30 p.m.
Andrew at Lincoln-Way West 7:30 p.m.
Geneva at St. Charles North 7:30 p.m.
Zion-Benton at Stevenson 7:30 p.m.
West Chicago at Larkin 7:30 p.m.
Fremd at Evanston 7:30 p.m.
Palatine at Maine South 7:30 p.m.
Hinsdale Central at Oak Park-River Forest 7:30 p.m.
Fenwick at Joliet Catholic 7:30 p.m.
Niles Notre Dame at Providence 7:30 p.m.
Nazareth at St. Laurence 7:30 p.m.
Lyons at York 7:30 p.m.
St. Rita at Montini 7:30 p.m.
St. Patrick at Carmel 7:30 p.m.
St. Ignatius at Marmion 7:30 p.m.
Simeon at Solorio 7:30 p.m.
Raby at Phillips 7:30 p.m.
Loyola at Chicago Mount Carmel 7:30 p.m.
Elgin at Bartlett 7:30 p.m.
Glenbard North at Batavia 7:30 p.m.
Downers Grove North at Proviso West 7:30 p.m.
Lake Zurich at Lake Forest 7:30 p.m.
Gurnee Warren at Libertyville 7:30 p.m.
Barrington at Glenbrook South 7:30 p.m.
Wheaton Warrenville South at St. Charles East 7:30 p.m.
Lake Park at Wheaton North 7:30 p.m.
Christ the King Jesuit College Preparatory at Westmont 7:30 p.m.
Wheaton Academy at Wheaton St. Francis 7:30 p.m.
Willowbrook at Leyden 7:30 p.m.
Metea Valley at Naperville Central 7:30 p.m.
Glenbard East at Fenton 7:30 p.m.
Glenbard West at Addison Trail 7:30 p.m.
Glenbard South at East Aurora 7:30 p.m.
Proviso East at Downers Grove South 7:30 p.m.
Morton at Hinsdale South 7:30 p.m.

Saturday, September 21

Leo at DePaul 12:00 p.m.
Ottawa Marquette at Walther Christian 1:00 p.m.
Belleville East at O'Fallon 1:00 p.m.
Belleville West at East St. Louis 1:00 p.m.
Polo at Westminster Christian 1:00 p.m.
Sherrard at St. Bede 2:00 p.m.

Friday, September 27

Westchester St. Joseph at De La Salle TBA
Plainfield South at Joliet Central 6:30 p.m.
Guerin at St. Edward 7:00 p.m.
Kaneland at Rochelle 7:00 p.m.
Hersey at Wheeling 7:00 p.m.
Winnebago at Rock Falls 7:00 p.m.
Plainfield North at Oswego 7:00 p.m.
Minooka at Oswego East 7:00 p.m.
Bolingbrook at Bradley-Bourbonnais 7:00 p.m.
Cary-Grove at Dundee-Crown 7:00 p.m.
Wauconda at Lakes 7:00 p.m.
Jacobs at Burlington Central 7:00 p.m.
West Aurora at Yorkville 7:00 p.m.
Grayslake North at North Chicago 7:00 p.m.
Ottawa at Morris 7:00 p.m.
Dwight at Watseka 7:00 p.m.
Erie at Kewanee 7:00 p.m.
Westmont at Elmwood Park 7:00 p.m.
Naperville North at Naperville Central 7:00 p.m.
Reed-Custer at Manteno 7:00 p.m.
Crete-Monee at Harper Woods (MI) 7:00 p.m.
Milford at Alden-Hebron 7:00 p.m.
Metro-East Lutheran at Polo 7:00 p.m.
Richmond-Burton at Marengo 7:00 p.m.
Stillman Valley at Oregon 7:00 p.m.
Johnsburg at Woodstock 7:00 p.m.
Forreston at Milledgeville 7:00 p.m.
Harvard at Woodstock North 7:00 p.m.
Rockridge at Fulton 7:00 p.m.
Crystal Lake South at Huntley 7:00 p.m.
Prairie Ridge at McHenry 7:00 p.m.
Ashton-Franklin Center at West Carroll 7:00 p.m.
Amboy at Freeport Aquin 7:00 p.m.
Wilmington at Lisle 7:00 p.m.
Lockport at Sandburg 7:00 p.m.
Crystal Lake Central at Hampshire 7:00 p.m.
Lemont at Thornton Fractional North 7:00 p.m.
Joliet West at Romeoville 7:00 p.m.
East St. Louis at Alton 7:00 p.m.
Homewood-Flossmoor at Lincoln-Way East 7:00 p.m.
Sycamore at Sandwich 7:00 p.m.
Clifton Central at Seneca 7:00 p.m.
Rockford Christian at Ottawa Marquette 7:00 p.m.
Riverside-Brookfield at Aurora Central Catholic 7:00 p.m.
Genoa-Kingston at Rockford Lutheran 7:00 p.m.
DeKalb at Metea Valley 7:00 p.m.
New Trier at Glenbrook South 7:00 p.m.
Niles North at Vernon Hills 7:00 p.m.
Maine South at Niles West 7:00 p.m.
Highland Park at Maine East 7:00 p.m.
Plano at LaSalle-Peru 7:00 p.m.
Evergreen Park at Richards 7:00 p.m.
Deerfield at Maine West 7:00 p.m.
Coal City at Streator 7:00 p.m.
St. Bede at Spring Valley Hall 7:00 p.m.
Edwardsville at Belleville East 7:00 p.m.
Princeton at Sherrard 7:00 p.m.
Leo at Nazareth 7:00 p.m.
Fieldcrest at Flanagan-Cornell 7:00 p.m.
O'Fallon at Belleville West 7:00 p.m.
Bureau Valley at Monmouth-Roseville 7:00 p.m.
Grayslake Central at Round Lake 7:15 p.m.
Aurora Christian at IC Catholic 7:15 p.m.
Mendota at Dixon 7:15 p.m.
Wheaton St. Francis at Bishop McNamara 7:15 p.m.
Phillips at Morgan Park 7:15 p.m.
Marmion at Chicago Mount Carmel 7:30 p.m.
Marian Central Catholic at St. Rita 7:30 p.m.
Lincoln-Way Central at Lincoln-Way West 7:30 p.m.
Quincy at Sterling 7:30 p.m.
Carmel at Providence 7:30 p.m.
Brother Rice at Joliet Catholic 7:30 p.m.
Lanark Eastland at Dakota 7:30 p.m.
Marian Central Catholic at St. Rita 7:30 p.m.
DePaul at St. Laurence 7:30 p.m.
Loyola at St. Ignatius 7:30 p.m.
Oak Park-River Forest at Morton 7:30 p.m.
Marist at Fenwick 7:30 p.m.
Prospect at Elk Grove Village 7:30 p.m.
Wheaton North at Glenbard North 7:30 p.m.
Batavia at Wheaton Warrenville South 7:30 p.m.
Hinsdale South at Downers Grove South 7:30 p.m.
Christ the King Jesuit College Preparatory at Wheaton Academy 7:30 p.m.
Addison Trail at Willowbrook 7:30 p.m.
Neuqua Valley at Waubonsie Valley 7:30 p.m.
St. Viator at Montini 7:30 p.m.
South Elgin at Glenbard East 7:30 p.m.
Downers Grove North at Hinsdale Central 7:30 p.m.
Fenton at Bartlett 7:30 p.m.
Lake Forest at Gurnee Warren 7:30 p.m.
Barrington at Palatine 7:30 p.m.
Fremd at Schaumburg 7:30 p.m.
West Chicago at Elgin 7:30 p.m.
St. Patrick at Niles Notre Dame 7:30 p.m.
St. Charles North at Lake Park 7:30 p.m.
St. Charles East at Geneva 7:30 p.m.
Stevenson at Lake Zurich 7:30 p.m.
Streamwood at East Aurora 7:30 p.m.
Larkin at Glenbard South 7:30 p.m.

Saturday, September 28

Marian Catholic at Benet 12:00 p.m.
York at Glenbard West 1:00 p.m.
Plainfield East at Plainfield Central 1:00 p.m.
Proviso West at Lyons 1:30 p.m.
Libertyville at Waukegan 1:30 p.m.
Fieldcrest at Illini West 2:00 p.m.
Perspectives/Leadership at Simeon 6:00 p.m.
Morrison at Newman Central Catholic 7:00 p.m.

Thursday, October 3

Bishop McNamara at Wheaton Academy 7:15 p.m.

Friday, October 4

Hampshire at Burlington Central 7:00 p.m.
Polo at Alden-Hebron 7:00 p.m.
Jacobs at Prairie Ridge 7:00 p.m.
Joliet West at Plainfield East 7:00 p.m.
Momence at Dwight 7:00 p.m.
Belleville East at Belleville West 7:00 p.m.
Tinley Park at Lemont 7:00 p.m.
Edwardsville at East St. Louis 7:00 p.m.
Flanagan-Cornell at LeRoy 7:00 p.m.
Huntley at Crystal Lake Central 7:00 p.m.
Minooka at Plainfield North 7:00 p.m.
Streator at Peotone 7:00 p.m.
Mundelein at Marian Central Catholic 7:00 p.m.
Manteno at Coal City 7:00 p.m.
Reed-Custer at Lisle 7:00 p.m.
Dundee-Crown at Crystal Lake South 7:00 p.m.
Oswego at West Aurora 7:00 p.m.
Highland Park at Vernon Hills 7:00 p.m.
Kaneland at Plano 7:00 p.m.
Round Lake at Grayslake North 7:00 p.m.
Buffalo Grove at Wheeling 7:00 p.m.
Oswego East at Yorkville 7:00 p.m.
Wheaton St. Francis at Aurora Christian 7:00 p.m.
Rochelle at Sandwich 7:00 p.m.
Westmont at Guerin 7:00 p.m.
Metea Valley at Naperville North 7:00 p.m.
Morris at Sycamore 7:00 p.m.
Kewanee at St. Bede 7:00 p.m.
Kirkland Hiawatha at South Beloit 7:00 p.m.
Fulton at Orion 7:00 p.m.
Sandburg at Homewood-Flossmoor 7:00 p.m.
Maine West at Niles North 7:00 p.m.
Freeport Aquin at Lanark Eastland 7:00 p.m.
Harvard at Marengo 7:00 p.m.
Johnsburg at Woodstock North 7:00 p.m.
Oregon at Rock Falls 7:00 p.m.
Woodstock at Richmond-Burton 7:00 p.m.
West Carroll at Forreston 7:00 p.m.
Newman Central Catholic at Rockridge 7:00 p.m.
Spring Valley Hall at Princeton 7:00 p.m.
Deer Creek-Mackinaw at Fieldcrest 7:00 p.m.
Monmouth-Roseville at Erie 7:00 p.m.
Reavis at Richards 7:00 p.m.
Genoa-Kingston at Winnebago 7:00 p.m.
Waubonsie Valley at DeKalb 7:00 p.m.
Niles West at New Trier 7:00 p.m.
Plainfield Central at Plainfield South 7:00 p.m.
Herscher at Wilmington 7:00 p.m.
Maine East at Deerfield 7:00 p.m.
LaSalle-Peru at Ottawa 7:00 p.m.
Amboy at Galena 7:00 p.m.
Ashton-Franklin Center at Milledgeville 7:00 p.m.
Jacobs at Prairie Ridge 7:00 p.m.
Bureau Valley at Morrison 7:00 p.m.
Chicago Christian at St. Edward 7:15 p.m.
Lincoln-Way West at Stagg 7:15 p.m.
Bolingbrook at Lockport 7:15 p.m.
Grant at Lakes 7:15 p.m.
Norridge Ridgewood at Riverside-Brookfield 7:15 p.m.
Rockford Lutheran at Dixon 7:15 p.m.
Grayslake Central at Antioch 7:15 p.m.
Aurora Central Catholic at IC Catholic 7:15 p.m.
Batavia at Geneva 7:30 p.m.
Marmion at Fenwick 7:30 p.m.
Glenbard West at Downers Grove North 7:30 p.m.
Oak Park-River Forest at Proviso West 7:30 p.m.
Palatine at Fremd 7:30 p.m.
Maine South at Evanston 7:30 p.m.
Montini at Niles Notre Dame 7:30 p.m.
Lyons at Leyden 7:30 p.m.
St. Rita at Providence 7:30 p.m.
Joliet Catholic at St. Ignatius 7:30 p.m.
Chicago Mount Carmel at Marist 7:30 p.m.
Westchester St. Joseph at Leo 7:30 p.m.
DePaul at Marian Catholic 7:30 p.m.
De La Salle at Nazareth 7:30 p.m.
Sterling at Rock Island 7:30 p.m.
Proviso East at Morton 7:30 p.m.
Prospect at Hersey 7:30 p.m.
Bartlett at West Chicago 7:30 p.m.
Libertyville at Lake Zurich 7:30 p.m.
Elgin at Streamwood 7:30 p.m.
South Elgin at Larkin 7:30 p.m.
Waukegan at Lake Forest 7:30 p.m.
Mundelein at Stevenson 7:30 p.m.
Zion-Benton at Gurnee Warren 7:30 p.m.
St. Charles North at St. Charles East 7:30 p.m.
Wheaton North at Wheaton Warrenville South 7:30 p.m.
Naperville Central at Neuqua Valley 7:30 p.m.
East Aurora at Glenbard East 7:30 p.m.
Benet at St. Laurence 7:30 p.m.
Fenton at Glenbard South 7:30 p.m.
Hinsdale Central at York 7:30 p.m.
Downers Grove South at Addison Trail 7:30 p.m.
Willowbrook at Hinsdale South 7:30 p.m.
Lake Park at Glenbard North 7:30 p.m.
Lincoln-Way East at Lincoln-Way Central 7:30 p.m.

Saturday, October 5

Crete-Monee at Rich East 12:00 p.m.
Iroquois West at Seneca 1:00 p.m.
Conant at Barrington 1:00 p.m.
McHenry at Cary-Grove 1:00 p.m.
Brother Rice at Loyola 1:30 p.m.
Phillips at Simeon 6:30 p.m.
Romeoville at Joliet Central 6:30 p.m.
St. Viator at St. Patrick 7:00 p.m.

Friday, October 11

Oregon at Winnebago TBA
Montini at Westchester St. Joseph TBA
Simeon at Hubbard 4:15 p.m.
Glenbard North at St. Charles North 5:00 p.m.
Elk Grove Village at Wheeling 7:00 p.m.
Oswego East at Oswego 7:00 p.m.
Sandwich at Plano 7:00 p.m.
Belleville East at Alton 7:00 p.m.
Yorkville at Minooka 7:00 p.m.
Reed-Custer at Wilmington 7:00 p.m.
Coal City at Lisle 7:00 p.m.
Vernon Hills at Deerfield 7:00 p.m.
Ottawa at Kaneland 7:00 p.m.
Crystal Lake Central at Dundee-Crown 7:00 p.m.
Burlington Central at Prairie Ridge 7:00 p.m.
Plainfield North at West Aurora 7:00 p.m.
Grayslake North at Wauconda 7:00 p.m.
Dwight at Iroquois West 7:00 p.m.
Westmont at Norridge Ridgewood 7:00 p.m.
Neuqua Valley at Metea Valley 7:00 p.m.
Crete-Monee at Thornwood 7:00 p.m.
Lockport at Lincoln-Way East 7:00 p.m.
Williams Bay (WI) at Alden-Hebron 7:00 p.m.
Woodstock North at Richmond-Burton 7:00 p.m.
Rock Falls at Poplar Grove North Boone 7:00 p.m.
Lake Forest Academy at Polo 7:00 p.m.
Marengo at Woodstock 7:00 p.m.
Harvard at Johnsburg 7:00 p.m.
Milledgeville at West Carroll 7:00 p.m.
Port Byron Riverdale at Fulton 7:00 p.m.
Hampshire at Huntley 7:00 p.m.
Morrison at Erie 7:00 p.m.
Crystal Lake South at McHenry 7:00 p.m.
Freeport Aquin at Ashton-Franklin Center 7:00 p.m.
Lanark Eastland at Amboy 7:00 p.m.
Plainfield East at Plainfield South 7:00 p.m.
Romeoville at Plainfield Central 7:00 p.m.
Lincoln-Way Central at Andrew 7:00 p.m.
Shepard at Lemont 7:00 p.m.
Cary-Grove at Jacobs 7:00 p.m.
Wheaton Academy at Aurora Central Catholic 7:00 p.m.
Sycamore at Rochelle 7:00 p.m.
St. Patrick at Fenwick 7:00 p.m.
St. Bede at Monmouth-Roseville 7:00 p.m.
Walther Christian at Kirkland Hiawatha 7:00 p.m.
Niles North at Highland Park 7:00 p.m.
Maine East at Maine West 7:00 p.m.
South Beloit at Ottawa Marquette 7:00 p.m.
Dixon at Genoa-Kingston 7:00 p.m.
Fieldcrest at Ridgeview 7:00 p.m.
Naperville North at DeKalb 7:00 p.m.
Niles West at Glenbrook South 7:00 p.m.
Maine South at Glenbrook North 7:00 p.m.
Oak Lawn Community at Richards 7:00 p.m.
Morris at LaSalle-Peru 7:00 p.m.
Seneca at Watseka 7:00 p.m.
De La Salle at Chicago Mount Carmel 7:00 p.m.
El Paso-Gridley at Flanagan-Cornell 7:00 p.m.
Streator at Herscher 7:00 p.m.
Princeton at Kewanee 7:00 p.m.
Sherrard at Spring Valley Hall 7:00 p.m.
Rockridge at Bureau Valley 7:00 p.m.
Belleville West at Edwardsville 7:00 p.m.
Wheaton St. Francis at Riverside-Brookfield 7:15 p.m.
St. Edward at IC Catholic 7:15 p.m.
Aurora Christian at Bishop McNamara 7:15 p.m.
Sandburg at Bolingbrook 7:15 p.m.
Lakes at Grayslake Central 7:15 p.m.
Berywn-Cicero Morton at Downers Grove South 7:30 p.m.
Niles Notre Dame at Leo 7:30 p.m.
Nazareth at Marist 7:30 p.m.
Rolling Meadows at Prospect 7:30 p.m.
Lane at Phillips 7:30 p.m.
Marian Central Catholic at St. Ignatius 7:30 p.m.
Glenbard West at Lyons 7:30 p.m.
Naperville Central at Waubonsie Valley 7:30 p.m.
Marian Central Catholic at St. Ignatius 7:30 p.m.
Homewood-Flossmoor at Lincoln-Way West 7:30 p.m.
Moline at Sterling 7:30 p.m.
St. Laurence at Brother Rice 7:30 p.m.
Downers Grove North at Oak Park-River Forest 7:30 p.m.
Hoffman Estates at Palatine 7:30 p.m.
Gurnee Warren at Lake Zurich 7:30 p.m.
Hinsdale South at Proviso East 7:30 p.m.
Wheaton Warrenville South at Lake Park 7:30 p.m.
Geneva at Wheaton North 7:30 p.m.
Bartlett at Larkin 7:30 p.m.
Glenbard East at Streamwood 7:30 p.m.
Proviso West at Hinsdale Central 7:30 p.m.
Glenbard South at South Elgin 7:30 p.m.
West Chicago at East Aurora 7:30 p.m.
St. Viator at Marmion 7:30 p.m.
Carmel at Joliet Catholic 7:30 p.m.
Barrington at Fremd 7:30 p.m.
Marian Catholic at St. Rita 7:30 p.m.
New Trier at Evanston 7:30 p.m.
Libertyville at Mundelein 7:30 p.m.
Elgin at Fenton 7:30 p.m.
St. Charles East at Batavia 7:30 p.m.
Lake Forest at Zion-Benton 7:30 p.m.
York at Willowbrook 7:30 p.m.

Saturday, October 12

Stevenson at Waukegan 11:30 a.m.
Providence at DePaul 12:00 p.m.
Orion at Newman Central Catholic 12:00 p.m.
Joliet Central at Joliet West 12:30 p.m.
O'Fallon at East St. Louis 1:00 p.m.
Benet at Loyola 1:30 p.m.

Friday, October 18

Marist at St. Patrick TBA
Marmion at Westchester St. Joseph TBA
Newman Central Catholic at Port Byron Riverdale 12:00 p.m.
Plainfield South at Joliet West 6:30 p.m.
Plainfield Central at Joliet Central 6:30 p.m.
Oswego at Yorkville 7:00 p.m.
Plainfield North at Oswego East 7:00 p.m.
Plano at Rochelle 7:00 p.m.
Ottawa at Sandwich 7:00 p.m.
Neuqua Valley at Naperville North 7:00 p.m.
Herscher at Reed-Custer 7:00 p.m.
Wilmington at Coal City 7:00 p.m.
Dundee-Crown at Hampshire 7:00 p.m.
Burlington Central at Huntley 7:00 p.m.
St. Edward at Westmont 7:00 p.m.
Dwight at Hoopeston 7:00 p.m.
Kaneland at Morris 7:00 p.m.
Grayslake Central at North Chicago 7:00 p.m.
Ashton-Franklin Center at Lanark Eastland 7:00 p.m.
Guerin at Aurora Christian 7:00 p.m.
Bishop McNamara at Aurora Central Catholic 7:00 p.m.
Deerfield at Highland Park 7:00 p.m.
West Aurora at Minooka 7:00 p.m.
Bloom at Crete-Monee 7:00 p.m.
Lincoln-Way East at Sandburg 7:00 p.m.
Woodstock at Harvard 7:00 p.m.
Richmond-Burton at Johnsburg 7:00 p.m.
Poplar Grove North Boone at Oregon 7:00 p.m.
Marengo at Woodstock North 7:00 p.m.
River Ridge at Polo 7:00 p.m.
Mendota at Rock Falls 7:00 p.m.
West Carroll at Pecatonica 7:00 p.m.
Sterling at East Moline United 7:00 p.m.
Jacobs at Crystal Lake South 7:00 p.m.
Prairie Ridge at Cary-Grove 7:00 p.m.
Hillcrest at Lemont 7:00 p.m.
Alden-Hebron at Christian Life 7:00 p.m.
Jacobs at Crystal Lake South 7:00 p.m.
Prairie Ridge at Cary-Grove 7:00 p.m.
McHenry at Crystal Lake Central 7:00 p.m.
Lockport at Andrew 7:00 p.m.
Plainfield East at Romeoville 7:00 p.m.
Milledgeville at Amboy 7:00 p.m.
Loyola at Marian Central Catholic 7:00 p.m.
O'Fallon at Edwardsville 7:00 p.m.
Seneca at Momence 7:00 p.m.
Erie at St. Bede 7:00 p.m.
Richards at Shepard 7:00 p.m.
Loyola at Marian Central Catholic 7:00 p.m.
Nazareth at Niles Notre Dame 7:00 p.m.
Kirkland Hiawatha at Ottawa Marquette 7:00 p.m.
Genoa-Kingston at Byron 7:00 p.m.
Eureka at Fieldcrest 7:00 p.m.
DeKalb at Naperville Central 7:00 p.m.
Glenbrook North at New Trier 7:00 p.m.
Evanston at Niles West 7:00 p.m.
Glenbrook South at Maine South 7:00 p.m.
Maine East at Niles North 7:00 p.m.
Morrison at Rockridge 7:00 p.m.
Bolingbrook at Homewood-Flossmoor 7:00 p.m.
Bureau Valley at Orion 7:00 p.m.
Flanagan-Cornell at Tremont 7:00 p.m.
Alton at Belleville West 7:00 p.m.
Fulton at Spring Valley Hall 7:00 p.m.
Monmouth-Roseville at Princeton 7:00 p.m.
Manteno at Streator 7:00 p.m.
Maine West at Vernon Hills 7:00 p.m.
Taft at Simeon 7:15 p.m.
Riverside-Brookfield at Wheaton Academy 7:15 p.m.
Stagg at Lincoln-Way Central 7:15 p.m.
Antioch at Lakes 7:15 p.m.
LaSalle-Peru at Sycamore 7:15 p.m.
Winnebago at Dixon 7:15 p.m.
Grant at Grayslake North 7:15 p.m.
Buffalo Grove at Prospect 7:30 p.m.
Benet at St. Rita 7:30 p.m.
St. Ignatius at Marian Catholic 7:30 p.m.
Lincoln-Way West at Bradley-Bourbonnais 7:30 p.m.
De La Salle at Montini 7:30 p.m.
Glenbard South at Glenbard East 7:30 p.m.
Chicago Mount Carmel at St. Viator 7:30 p.m.
St. Laurence at Providence 7:30 p.m.
Willowbrook at Morton 7:30 p.m.
Brother Rice at Carmel 7:30 p.m.
Oak Park-River Forest at York 7:30 p.m.
Fenton at East Aurora 7:30 p.m.
South Elgin at Bartlett 7:30 p.m.
Gurnee Warren at Stevenson 7:30 p.m.
Glenbard North at Wheaton Warrenville South 7:30 p.m.
Addison Trail at Hinsdale South 7:30 p.m.
Barrington at Hoffman Estates 7:30 p.m.
Wheaton North at St. Charles East 7:30 p.m.
Downers Grove South at Leyden 7:30 p.m.
Libertyville at Lake Forest 7:30 p.m.
Metea Valley at Waubonsie Valley 7:30 p.m.
Palatine at Schaumburg 7:30 p.m.
Fremd at Conant 7:30 p.m.
Lyons at Downers Grove North 7:30 p.m.
Wheeling at Rolling Meadows 7:30 p.m.
Lake Park at Geneva 7:30 p.m.
Larkin at Elgin 7:30 p.m.
Mundelein at Lake Zurich 7:30 p.m.
Batavia at St. Charles North 7:30 p.m.
IC Catholic at Wheaton St. Francis 7:30 p.m.

Saturday, October 19

Joliet Catholic at DePaul 12:00 p.m.
East St. Louis at Belleville East 1:00 p.m.
Hinsdale Central at Glenbard West 1:30 p.m.
Fenwick at Leo 3:00 p.m.
Phillips at Westinghouse 3:00 p.m.

Thursday, October 24

Phillips at Lincoln Park 7:15 p.m.
Curie at Simeon 7:15 p.m.

Friday, October 25

Galesburg at Sterling TBA
DePaul at Westchester St. Joseph TBA
Alden-Hebron at Judah Christian 7:00 p.m.
Lincoln-Way West at Lincoln-Way East 7:00 p.m.
Thornridge at Crete-Monee 7:00 p.m.
Plainfield East at Joliet Central 7:00 p.m.
Reed-Custer at Coal City 7:00 p.m.
Andrew at Bolingbrook 7:00 p.m.
Yorkville at Plainfield North 7:00 p.m.
Minooka at Oswego 7:00 p.m.
St. Edward at Norridge Ridgewood 7:00 p.m.
Huntley at Dundee-Crown 7:00 p.m.
East St. Louis at Naperville Central 7:00 p.m.
Neuqua Valley at Metea Valley 7:00 p.m.
Naperville North at Waubonsie Valley 7:00 p.m.
Chicago Christian at Westmont 7:00 p.m.
Paxton at Dwight 7:00 p.m.
Sandwich at Morris 7:00 p.m.
Oswego East at West Aurora 7:00 p.m.
Cary-Grove at Burlington Central 7:00 p.m.
Crystal Lake Central at Jacobs 7:00 p.m.
Joliet West at Plainfield Central 7:00 p.m.
Lemont at Bremen 7:00 p.m.
West Carroll at Freeport Aquin 7:00 p.m.
Quincy Notre Dame at Richmond-Burton 7:00 p.m.
Rockford Lutheran at Rock Falls 7:00 p.m.
Hope Academy at Marengo 7:00 p.m.
Oregon at Mendota 7:00 p.m.
Johnsburg at Wood River-East Alton 7:00 p.m.
Orion at Morrison 7:00 p.m.
Orangeville at Milledgeville 7:00 p.m.
Lanark Eastland at Forreston 7:00 p.m.
Hampshire at McHenry 7:00 p.m.
Crystal Lake South at Prairie Ridge 7:00 p.m.
Crystal Lake South at Prairie Ridge 7:00 p.m.
Byron at Dixon 7:00 p.m.
Amboy at Ashton-Franklin Center 7:00 p.m.
Peotone at Wilmington 7:00 p.m.
Romeoville at Plainfield South 7:00 p.m.
Crystal Lake Central at Jacobs 7:00 p.m.
Woodstock at Woodstock North 7:00 p.m.
Ridgeview at Flanagan-Cornell 7:00 p.m.
Nazareth at Benet 7:00 p.m.
Maine South at New Trier 7:00 p.m.
Richards at Blue Island Eisenhower 7:00 p.m.
Streator at Lisle 7:00 p.m.
Ottawa Marquette at Rockford Christian 7:00 p.m.
Sycamore at Plano 7:00 p.m.
LaSalle-Peru at Kaneland 7:00 p.m.
Bismarck-Henning at Seneca 7:00 p.m.
Rockridge at St. Bede 7:00 p.m.
Genoa-Kingston at Stillman Valley 7:00 p.m.
Rochelle at Ottawa 7:00 p.m.
Fieldcrest at El Paso-Gridley 7:00 p.m.
DeKalb at Alton 7:00 p.m.
Vernon Hills at Maine East 7:00 p.m.
Niles North at Deerfield 7:00 p.m.
Niles West at Glenbrook North 7:00 p.m.
Belleville East at Granite City 7:00 p.m.
Princeton at Erie 7:00 p.m.
Port Byron Riverdale at Bureau Valley 7:00 p.m.
Edwardsville at Vianney 7:00 p.m.
Leo at Marian Catholic 7:00 p.m.
Belleville West at St. Louis (Christian Brothers) 7:00 p.m.
St. Patrick at Marian Central Catholic 7:00 p.m.
Maine West at Highland Park 7:00 p.m.
Lincoln-Way Central at Homewood-Flossmoor 7:00 p.m.
IC Catholic at Riverside-Brookfield 7:15 p.m.
Stagg at Lockport 7:15 p.m.
Lakes at Round Lake 7:15 p.m.
Grayslake North at Grayslake Central 7:15 p.m.
St. Patrick at Marian Central Catholic 7:30 p.m.
Morton at Addison Trail 7:30 p.m.
Hoffman Estates at Fremd 7:30 p.m.
Brother Rice at Chicago Mount Carmel 7:30 p.m.
St. Laurence at De La Salle 7:30 p.m.
Conant at Palatine 7:30 p.m.
Fenwick at St. Ignatius 7:30 p.m.
Glenbard West at Oak Park-River Forest 7:30 p.m.
Niles Notre Dame at St. Rita 7:30 p.m.
Prospect at Wheeling 7:30 p.m.
Lyons at Hinsdale Central 7:30 p.m.
Downers Grove North at Downers Grove South 7:30 p.m.
St. Charles North at Wheaton Warrenville South 7:30 p.m.
Aurora Central Catholic at Wheaton St. Francis 7:30 p.m.
Wheaton North at Batavia 7:30 p.m.
Aurora Christian at Wheaton Academy 7:30 p.m.
Proviso East at Willowbrook 7:30 p.m.
Providence at Montini 7:30 p.m.
Larkin at Glenbard East 7:30 p.m.
West Chicago at Glenbard South 7:30 p.m.
Schaumburg at Barrington 7:30 p.m.
Geneva at Glenbard North 7:30 p.m.
Hinsdale South at Leyden 7:30 p.m.
St. Charles East at Lake Park 7:30 p.m.
Zion-Benton at Libertyville 7:30 p.m.
Waukegan at Lake Zurich 7:30 p.m.
Streamwood at Bartlett 7:30 p.m.
Stevenson at Lake Forest 7:30 p.m.
Joliet Catholic at Marmion 7:30 p.m.
East Aurora at Elgin 7:30 p.m.
Mundelein at Gurnee Warren 7:30 p.m.
York at Proviso West 7:30 p.m.

Saturday, October 26

Fulton at Newman Central Catholic 12:00 p.m.
Hoopeston at Harvard 12:00 p.m.
Kewanee at Spring Valley Hall 1:00 p.m.
St. Louis (Carnahan), MO at Kirkland Hiawatha 1:00 p.m.
Polo at Pawnee 2:00 p.m.
Marist at Loyola 7:30 p.m.